ОГОЛОШЕННЯ

Шановні   викладачі, з 18.10.2021 року починається дистанційне навчання.

Одеська область з 18.10.2021 знаходиться в зоні четвертого рівня небезпеки щодо поширення коронавірусної інфекції і дотримання заходів жорсткого карантину необхідно для зупинення даної хвороби.

Відповідно до вимог жорсткого карантину не працюватимуть заклади освіти. В зв’язку з цим, освітній процес в Петрівському аграрному коледжі буде здійснюватися в дистанційній формі (online/offline).

Враховуючи вимоги Санітарного регламенту для закладів освіти, який набув чинності з 1 січня 2021 року, обмежується час безперервної роботи з технічними засобами навчання, зокрема комп’ютерами, планшетами, іншими гаджетами. Водночас тривалість навчальних занять, визначена ЗУ «Про освіту». Залишається незмінною.

У зв’язку з посиленими протиепідемічними заходами з 18 жовтня 2021 року заклади освіти працюють у форматі дистанційного навчання. Він передбачає синхронну та\або асинхронну взаємодію викладачів та студентів під час занять. У синхронному режимі викладач та студенти одночасно перебувають в електронному освітньому середовищі або спілкуються за допомогою засобів аудіо-, відео конференції. В Петрівському аграрному коледжі відео конференції проводяться на платформі Google meet. Викладачі працюють за єдиним посиланням та кодом, який повідомили головам циклових комісій, зав. відділень,  заступнику директора з навчальної роботи для контролю. Для роботи в асинхронному режимі можна користуватися Google classroom, «Всеосвіта», «На урок» та інші.

Відповідно до Санітарного регламенту для закладів освіти, обмежено час безперервної роботи з технічними засобами навчання. Так, обмежено час безперервної роботи з технічними засобами навчання: при здвоєних заняттях (90 хвилин) – не більше 45 хвилин на навчальному занятті.

Решту часу навчального заняття викладач організовує роботу в асинхронному режимі, тобто офлайн, без комп’ютера. Студенти можуть виконувати вправи у робочому зошиті, працювати з текстом і завданнями у підручнику, виконувати творчі завдання тощо. Також наприкінці заняття викладач може повернутися до режиму відео конференції (для обговорення виконаних завдань, рефлексії, роботи з електронною освітньою платформою тощо).

Санітарний регламент передбачає, що під час роботи з технічними засобами навчання обов’язковим є проведення вправ з рухомої активності та гімнастики для очей.  

При проведенні занять в дистанційному режимі викладач зобов’язаний організувати роботу так, щоб забезпечити максимально якість засвоєння знань студентами.

Класним керівникам необхідно постійно спілкуватися зі студентами групи та їх батьками з метою забезпечення тісної співпраці викладачів та студентів, моніторингу стану їх здоров’я.

 

Розклад дзвінків на період дистанційного навчання.

 

№ заняття

Online

(Google meet, Zoom)

Offline

(Google classroom, «Всеосвіта», «На урок» та інші)

1

820-905

905-940

2

950-1035

1035-1110

3

1125-1200

1200-1245

4

1315-1400

1400-1445

   Увага  !

 

        Дистанційне навчання

 

          Шановні студенти денної та заочної форми навчання.

 Викладачі коледжу і куратори груп на період карантину знаходяться в інтернет та мобільному зв`язку, готові з вами прцювати дистанційно через Classroom та  проводити консультації через Вайбер, Телеграм, Google Meet.

 

         Бажаємо вам здоров`я !