Призначення стипендій студентам Петрівського аграрного коледжу відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України за №1050 п.13 (ліміт стипендіатів встановлюється у діапазоні від 40 – 45% від фактичної кількості студентів денної форми навчання) та за №1045(про соціальні стипендії) від28.12.2016 року

(протокол № 2 стипендіальної комісії від 26 грудня 2019 року)

 

№  у рей-

тингу

Група

Прізвище ім'я та по батькові

бал успіш

ності

Вид стипендії

Соціальна

Академічна

 У розмірі

Спеціальність 201   Агрономія

І Курс

1

11агро

Дігдан Ольга Олександрівна

10,5

 

1426,00

2

11агро

Гараджій Олександра Вадимівна

8,9

 

980,00

3

11агро

Ковдій Ольга Тарасівна

8,5

 

980,00

4

11агро

Кір'янов Валентин Станіславович

7,5

 

980,00

5

11агро

Скакун Марія Петрівна

7,5

 

980,00

6

11агро

Замос Микола Ігорович

7,3

 

980,00

7

11агро

Ткачук Дарія Петрівна

6,2

890,00

 

ІІ Курс

1

21 агро

Євсєєва Віра  Олександрівна

4,2

 

980.00

2

21агро

Унгуряну Євген Георгійович

3,1

2360,00

 

ІІІ Курс

1

31агро

Албул Сергій Павлович

5,0

 

1426.00

2

31агро

Сердюк Владислав Михайлович

4,8

2360.00

 

3

31агро

Забарова Інна Анатоліївна

4,0

 

980.00

4

31агро

Ігнатейко Валерій Миколайович

3,9

2360,00

 

5

31агро

Федосєєв Віктор Сергійович

3,3

2360.00

 

ІVКурс

1

41агро

Дігдан Павло Олександрович

5,0

 

1426.00

2

41агро

Канєвський Богдан Русланович

5,0

 

1426.00

3

41агро

Маркіна Ольга Іванівна

5,0

 

1426.00

4

41агро

Паламарчук Андрій Андрійович

5,0

 

1426.00

5

41агро

Шпак Володимир В’ячеславович

5,0

 

1426.00

6

41агро

Лисоконь Анатолій Васильович

4,7

 

980.00

7

41агро

Васильєв Віталій Андрійович

4,4

 

980.00

8

41агро

Дігдан Гліб Олександрович

4,1

 

980.00

9

41агро

Шаповалов Андрій Юрійович

3,6

2360.00

 

10

41агро

Ганя Ігор Сергійович

3,2

2360.00

 

11

41агро

Геппер Олексій Сергійович

3,0

2360.00

 

12

41агро

Іванов Аркадій Нодарійович

3,0

2360.00

 

13

41агро

Саух Валерій Валерійович

3,0

2360.00

 

Спеціальність 208  Агроінженерія

                                                І Курс

1

11інж

Паламарчук Іван Юрійович

9,5

 

980,00

2

11інж

Городненко Олександр Олександрович

9,3

 

980,00

3

11інж

Паровенко В’ячеслав Олегович

8,1

 

980,00

4

11інж

Кирилюк Артем Вікторович

8,0

 

980,00

5

11інж

Осняков Владислав Анатолійович

8,0

 

980,00

6

11інж

Козачук Станіслав Геннадійович

7,9

 

980,00

7

11інж

Кочервей Олександр Ігорович

7,8

 

980,00

8

11інж

Дроздов Валерій Володимирович

7,2

 

980,00

9

11інж

Альмер Максим Сергійович

7,1

 

980,00

                                              ІІ Курс

1

21інж

Лапко Анатолій Геннадійович

4,6

 

980.00

2

21інж

Кривенко Станіслав Сергійович

4,3

 

980.00

3

21інж

Москальчук Борис Андрійович

4,2

 

980.00

4

21інж

Матяр Владислав Олександрович

4,2

2360.00

980.00

5

21інж

Ізбаш Артем Володимирович

4,1

 

980.00

6

21інж

Приймак Павло Павлович

4,1

 

980.00

7

21інж

Ананов Кирило Артурович

4,0

 

980.00

8

21інж

Бєлий Данило Олегович

4,0

 

980.00

9

21інж

Зоріло Ілля Сергійович

3,1

2360,00

 

10

21інж

Макаров Євген Сергійович

3,0

2360,00

 

 

 

                   ІІІ Курс

 

 

 

1

31інж

Беляєв Тимур Юрійович

5,0

 

1426.00

2

31інж

Тищенко Сергій Васильович

5,0

 

1426.00

3

31інж

Чернецький Віталій Олександрович

5,0

 

1426.00

4

31інж

Швець Едуард Русланович

4,93

 

980.00

5

31інж

Каменюк Олексій Михайлович

4,73

2360.00

980.00

6

31інж

Тарасов Ян Олександрович

4,6

 

980,00

7

31інж

Усенко Владислав Валерійович

4,6

 

980,00

8

31інж

Гордієнко Богдан Володимирович

4,53

 

980.00

9

31інж

Плешу Євген Іванович

4,53

 

980,00

10

31інж

Проценко Сергій Сергійович

4,53

 

980.00

11

31інж

Реверук Максим Вікторович

4,53

 

980,00

12

31інж

Крижановський Віталій Сергійович

4,47

 

980,00

13

31інж

Рацевич Ірина Олегівна

4,4

 

980,00

14

31інж

Цуканов Іван Федорович

3,4

2360.00

 

15

31 інж

Марков Микола Вячеславович

4,6

 

980.00

 

 

ІVКурс

 

 

 

1

41інж

Курієць Микола Дмитрович

5,0

 

1426.00

2

41інж

Собривчер Єгор Романович

5,0

 

1426.00

3

41інж

Співак Владислав Валентинович

5,0

 

1426.00

4

41інж

Цимбал Сергій Андрійович

4,9

 

980.00

5

41інж

Котвіцький Андрій Олегович

4,7

 

980.00

6

41інж

Лівчук Максим Вікторович

4,7

 

980.00

7

41інж

Яковенко Олександр Віталійович

4,7

 

980.00

8

41інж

Гулько Микола Валерійович

4,3

 

980,00

9

41інж

Заєць Вадим Анатолійович

4,3

 

980.00

10

41інж

Сташенко Євген Володимирович

4,3

 

980.00

11

41інж

Кривенко Олександр Сергійович

4,2

 

980.00

12

41інж

Шевченко Павло Володимирович

4,2

 

980.00

13

41інж

Шурпін Маріо Клеверович

4,13

 

980.00

14

41інж

Ліпчей Олександр Олегович

4,0

 

980.00

15

41інж

Пантелимон Артем Васильович

3,3

2360.00

 

16

41інж

Бурбітько Іван Іванович

3,1

2360.00

 

 

 

Спеціальність 193 Геодезія та землеустрій

 

 

 

 

 

ІІ Курс

 

 

 

1

21гз

Пламадяла Анастасія Віталіївна

4,4

 

980.00

2

21гз

Співак Ольга Валентинівна

4,4

 

980.00

3

21гз

Линнік Дар’я Андріївна

4,3

 

980.00

4

21гз

Почапінська Ірина Петрівна

3,5

2360.00

 

5

21гз

Ганіченко Анастасія Валеріївна

3,0

2360,00

 

                                                 ІІІ Курс

1

31гз

Ясинська Аліна Сергіївна

5,0

2360.00

1426.00

2

31гз

Гунько Наталія Іванівна

4,6

 

980.00

3

31гз

Дуган Іван Іванович

4,0

 

980.00

 

 

ІV Курс

 

 

 

1

41гз

Люльченко Олександр Віталійович

5,0

 

1426.00

2

41гз

Чернокульський Євген Олегович

5,0

 

1426.00

3

41гз

Кімуржи Аполлінарія Сергіївна

4,6

 

980.00

4

41гз

Шамбора Юлія Сергіївна

4,5

 

980.00

5

41гз

Сокирко Богдан Віталійович

3,8

2360.00

 

6

41гз

Манілова Любов Валеріївна

3,5

2360.00

 

 

Спеціальність  211 Ветеринарна  медицина

                                          І Курс

1

11вет

Ройченко Катерина Сергіївна

9,8

 

980,00

2

11вет

Хамходера Антоніна Борисівна

8,76

 

980,00

3

11вет

Кирилюк Анастасія

Сергіївна

8,69

 

980,00

4

11вет

Шмакова Дар’я Сергіївна

8,69

 

980,00

5

11вет

Бужацька Валерія Андріївна

8,0

 

980,00

6

11вет

Суденков Данило Ярославович

6,07

2360,00

 

                                          ІІ Курс

1

21вет

Рицька Владислава Юріївна

5,0

 

1426.00

2

21вет

Руснак Ігор Віталійович

4,9

 

980.00

3

21вет

Іванов Сергій Олегович

4,4

 

980.00

4

21вет

Майбородіна Ольга Дмитрівна

4,4

 

980.00

5

21вет

Івахненко Ренат Олександрович

4,14

 

980,00

6

21вет

Печерська Вероніка Андріївна

4,1

 

980,00

7

21вет

Козер Діана Андріївна

3,4

2360.00

 

                                       ІІІ Курс

1

31вет

Волчкова Анастасія Володимирівна

5,0

 

1426.00

2

31вет

Реута Микита Олегович

5,0

 

1426,00

3

31вет

Султан Владислав Олександрович

5,0

 

   1426.00

4

31вет

Філяева Валерія Денисівна

5,0

 

1426.00

5

31вет

Куценко Світлана Олександрівна

4,73

 

980.00

6

31вет

Козак Олексій Андрійович

4,61

 

980.00

7

31вет

Гєлашвілі Маргарита Олександрівна

4,38

 

980.00

8

31вет

Гімадеєва Діана Русланівна

4,30

 

980.00

9

31вет

Чикаєва Анастасія Олександрівна

4,30

 

980,00

10

31вет

Акімова Анна Кирилівна

4,15

 

980.00

11

31вет

Стрельцова Катерина Русланівна

4,15

 

980,00

                                         ІV Курс

1

41вет

Андреєвець Діана Дмитрівна

5,0

 

1426.00

2

41вет

Вакуленко Олександра Максимівна

5,0

 

1426.00

3

41вет

Губій Тетяна Сергіївна

5,0

 

1426.00

4

41вет

Гуцул Павло Тарасович

5,0

 

1426.00

5

41вет

Стороженко Вікторія Вячеславівна

5,0

 

1426.00

6

41вет

Фраймарк Софія Романівна

5,0

 

1426.00

7

41вет

Косюк Сергій Іванович

4,6

2360.00

980.00

8

41вет

Ковтун Валерія Ігорівна

4,5

 

980.00

9

41вет

Дешко Валентин Дмитрович

4,4

 

980.00

10

41вет

Рикун Анастасія Леонідівна

4,4

 

980.00

11

41вет

Васильян Олексій Віталійович

4,3

 

980.00

12

41вет

Жукова Яна Борисівна

4,3

 

980.00

13

41вет

Ворнік Сабіна Володимирівна

4,2

 

980.00

14

41вет

Зеленін Михайло Олегович

4,0

 

980,00

15

41вет

Товбіс Олена Анатоліївна

3,7

2360.00

 

Спеціальність 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва

І Курс

1

11тех

Горошко Альбіна Вікторівна

10,2

 

1426,00

2

11тех

Деде Наталя Олександрівна

7,7

 

980,00

3

11тех

Макрій Максим Олександрович

7,6

 

980,00

4

11тех

Бабієнко Христина Валентинівна

7,4

 

980,00

5

11тех

Голуб Ольга Олександрівна

5,7

2360,00

 

ІІ Курс

1

21тех

Конів Володимир Олегович

4,4

 

980.00

2

21тех

Кокотайло Крістіна Ігорівна

4,3

 

980.00

ІІІ Курс

1

31тех

Урдя Іван Андрійович

5,0

 

1426.00

2

31тех

Карпенко Юрій Сергійович

4,5

 

980.00

3

31тех

Самойленко Аріна Олексіївна

4,5

 

980.00

4

31тех

Морхов Олександр Русланович

3,1

2360.00

 

ІVКурс

1

41тех

Гараджій Дар’я Вадимівна

5,0

 

1426.00

2

41тех

Стрецкул Вячеслав Миколайович

5,0

 

1426.00

3

41тех

Ясинська Дана Сергіївна

4,8

2360.00

980.00

4

41тех

Чабан Дмитро Ігорович

4,3

 

980.00

5

41тех

Смірнов Анатолій Ігорович

4,1

 

980,00

6

41тех

Онищенко Вікторія Федорівна

3,6

2360.00

 

7

41тех

Шпак Вікторія Олегівна

3,1

2360.00