21 січня 2020 року відбулося розширене засідання адміністративної ради Петрівського аграрного коледжу, на якому голови циклових комісій технологічних та ветеринарних дисциплін разом із завідувачкою навчально-виробничої лабораторії з виробництва продукції тваринництва, звітували про виконану роботу за І навчальний семестр та шляхи її вдосконалення.

 

 

 

25.11.2019 року на відділенні «Агроінженерія» відбулося відкрите заняття в групі 31 мех з дисципліни «Англійська мова за професійним спрямуванням» (викладач Зарічна Л.І.) на тему: «The systems of the internal combustion engine (Системи двигуна внутрішнього згорання)». На занятті були застосовані різні форми та методи навчання, використовувалися презентація та відеоматеріали. Мета заняття досягнута, студенти вивчили лексику та термінологію теми, вміють читати та розповідати про системи двигуна внутрішнього згорання англійською мовою.

 

 

06.11.19 року на відділенні “Ветеринарна медицина” відбулося відкрите заняття в групі 41 вет з дисципліни “Паразитологія” (викладач Стоянова Л.В.) на тему: “Загальні дані про найпростіших та Піроплазмідози”. На занятті застосовувалися різні форми і методи навчання, використовувалися презентація та відеоматеріали. Мета заняття досягнута, студенти отримали фахові знання з теми.

 

29.10.2019 року в Петрівському аграрному коледжі відбулося засідання методичне об’єднання кураторів груп, на якому розглядалися питання:

Патріотичне виховання молоді у новому навчальному році.

“Знання без виховання - меч в руках божевільного”, В.О. Сухомлинський. (Десять негідних рис, що принижують людину).

Цінності та орієнтири українського “покоління Z”:як порозумітися з “цифровим” поколінням дітей.

Булінг. Як його побороти.

Доповідали викладачі: Калюжна Т.М., Білявський С.В., Немазенко Н.О., Токар А.П.

Куратори груп жваво обговорювали проблеми сьогодення та виховання.

Особливу увагу було приділено питанню виховання справжніх патріотів України і визначенню шляхів досягнення мети.

 

 

Колектив Петрівського аграрного коледжу провів ряд заходів з нагоди Дня української писемності та мови, а саме, голова циклової комісії філологічних дисциплін Мірза С.А., разом зі студентами першого курсу всіх спеціальностей та викладачами долучилися до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який проводився 8 листопада об 11:20.

А викладач української мови та літератури Жумаєва Т.І. напередодні провела виховну годину зі студентами другого курсу, де писали диктант з творчим завданням.

24 жовтня на відділенні “Ветеринарна медицина” відбулося відкрите практичне заняття з анатомії сільськогосподарських тварин на тему: “Система органів шкірного покриву”, яке провела викладач Горобець С.П. Під час заняття студенти вивчали будову шкіри та її похідних.

                       Присутні оцінили заняття як змістовне і цікаве.